Pozostałe

Wybór mebli i inne rozwiązania przydatne w meblowaniu garderoby

Off 4
Wybór mebli i inne rozwiązania przydatne w meblowaniu garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Garderoba to pokój, w którym przechowujemy wszelkie nasze stroje. Wcale nie musi być nią ogromne pomieszczenie, by utrzymać tam odpowiedni porządek. Sprawdzi się ona również jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. Jeśli chcemy wydzielić garderobę od sypialni, możemy zdecydować się na drzwi przesuwne.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Jak będzie wyglądać swoja garderoba, zależne jest przede wszystkim od tego, co mamy zamiar w niej magazynować. Wybór o tym, czy potrzebujemy dużo drążków na wieszaki, regałów lub szuflad, uzależniona jest od tego, jakiego rodzaju rzeczy posiadamy. Dobrze jest też pomyśleć czy będziemy potrzebować więcej przestrzeni na przeróżne sprzęty, jak np. żelazko bądź deska do prasowania.

Jeśli posiadamy mało przestrzeni na garderobę, rewelacyjnym wyborem jest kupno szafy na wymiar. Dzięki temu zmaksymalizujemy dostępną przestrzeń na odzież oraz inne dodatki. Doskonałym wyborem okażą się meble na wymiar produkowanych przez firmę Komandor, która słynie z pojemnych szaf ubraniowych. Doskonałym pomysłem okaże się także pojemna szafa narożna, która powiększy ilość niezbędnej przestrzeni do trzymania swojej odzieży.

Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce
Dobrze jest także wstawić do naszej garberoby drzwi przesuwne, nawet gdy jest to samodzielny pokój. Umożliwi to zwiększenie dostępnej powierzchni użytkowej. W ten sposób zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest niezbędna do uchylenia klasycznych drzwi. W tym wypadku możemy wybrać dostępne na rynku gotowe rozwiązania lub drzwi przesuwne na wymiar, które znajdują się w ofercie firmy Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Nie można zapominać, że właściwe meble w garderobie to nie wszystko. Bardzo ważne jest także właściwe oświetlenie garderoby. Niezwykle ważne jest, aby promienie światła docierały do wszelkich półek, a także zakamarków. Gdy dysponujemy niemałą przestrzenią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, należy również zadbać o oświetlenie punktowe. Z ekonomicznego punktu widzenia doskonałą decyzją są LED-y. Nie tylko wykorzystują one mało energii, ale dostępne są różne rozwiązania, które umożliwiają ich montaż w dowolnym miejscu.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
W garderobie nie powinno zabraknąć też właściwego lustra. Bardzo duże lustro spełnia dwa ważne zadania. Jest ono niezbędne podczas wybierania stroju, a także zwiększa optycznie wnętrze. Jeśli nasza garderoba jest nieduża, dobrze jest zdecydować się na lustro wiszące. Bardzo dobrą decyzją będzie także wybranie szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowane jest lustro.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Co robić, aby być bardziej atrakcyjniejszym mężczyzną?

    Co robić, aby być bardziej atrakcyjniejszym mężczyzną? Jakoś to się przyjęło, że mężczyźni, choć kobiety naturalnie także, muszą zadbać o własny wygląd. Cóż, szczere fakty są takie, iż w dosłownie każdym przypadku człowiek jest w stanie odmienić swój wygląd. I choć może wydawać się akurat dla nas, że to mało możliwe, to jednakowoż prawda jest…

  • Nauka sztuk walki – to również sport

    Nauka sztuk walki – to również sport W atrybutach wielu dyspozycji sztuk walki, wolno przede wszystkim zauważyć, jak niezmiernie istotnym elementem są tutaj przedstawianej style. Jak najbardziej wolno uwzględnić w tym takie walki sportowe jak sumo, w których powinny być spełnione praktyczne warunki, by wolno było wziąć pod uwagę uprawianie tego typu kategorii sportowej. Sumo…

Artykuły: