Pozostałe

Wybór mebli i inne rozwiązania przydatne w meblowaniu garderoby

Off 5
Wybór mebli i inne rozwiązania przydatne w meblowaniu garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Garderoba to pokój, w którym przechowujemy wszelkie nasze stroje. Wcale nie musi być nią ogromne pomieszczenie, by utrzymać tam odpowiedni porządek. Sprawdzi się ona również jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. Jeśli chcemy wydzielić garderobę od sypialni, możemy zdecydować się na drzwi przesuwne.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Jak będzie wyglądać swoja garderoba, zależne jest przede wszystkim od tego, co mamy zamiar w niej magazynować. Wybór o tym, czy potrzebujemy dużo drążków na wieszaki, regałów lub szuflad, uzależniona jest od tego, jakiego rodzaju rzeczy posiadamy. Dobrze jest też pomyśleć czy będziemy potrzebować więcej przestrzeni na przeróżne sprzęty, jak np. żelazko bądź deska do prasowania.

Jeśli posiadamy mało przestrzeni na garderobę, rewelacyjnym wyborem jest kupno szafy na wymiar. Dzięki temu zmaksymalizujemy dostępną przestrzeń na odzież oraz inne dodatki. Doskonałym wyborem okażą się meble na wymiar produkowanych przez firmę Komandor, która słynie z pojemnych szaf ubraniowych. Doskonałym pomysłem okaże się także pojemna szafa narożna, która powiększy ilość niezbędnej przestrzeni do trzymania swojej odzieży.

Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce
Dobrze jest także wstawić do naszej garberoby drzwi przesuwne, nawet gdy jest to samodzielny pokój. Umożliwi to zwiększenie dostępnej powierzchni użytkowej. W ten sposób zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest niezbędna do uchylenia klasycznych drzwi. W tym wypadku możemy wybrać dostępne na rynku gotowe rozwiązania lub drzwi przesuwne na wymiar, które znajdują się w ofercie firmy Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Nie można zapominać, że właściwe meble w garderobie to nie wszystko. Bardzo ważne jest także właściwe oświetlenie garderoby. Niezwykle ważne jest, aby promienie światła docierały do wszelkich półek, a także zakamarków. Gdy dysponujemy niemałą przestrzenią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, należy również zadbać o oświetlenie punktowe. Z ekonomicznego punktu widzenia doskonałą decyzją są LED-y. Nie tylko wykorzystują one mało energii, ale dostępne są różne rozwiązania, które umożliwiają ich montaż w dowolnym miejscu.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
W garderobie nie powinno zabraknąć też właściwego lustra. Bardzo duże lustro spełnia dwa ważne zadania. Jest ono niezbędne podczas wybierania stroju, a także zwiększa optycznie wnętrze. Jeśli nasza garderoba jest nieduża, dobrze jest zdecydować się na lustro wiszące. Bardzo dobrą decyzją będzie także wybranie szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowane jest lustro.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Zakłady sportowe – emocje dla każdego

    Zakłady sportowe – emocje dla każdego Najróżniejsze zakłady sportowe powszechnie nie są chyba szczególnie szanowane. Przecież dość często kojarzy się je ze zwyczajnym hazardem, który nierzadko może być dla nas źródłem naprawdę poważnych kłopotów finansowych. W rzeczywistości jednak wszystko jest tutaj uzależnione głównie od tego, w jaki tak w ogóle sposób podchodzimy do czegoś takiego…

  • Sport pozwala zadbać o odpowiedni stan swojego zdrowia

    Sport pozwala zadbać o odpowiedni stan swojego zdrowia Sport, jest wyjątkowo powszechny na całym świecie, bo jest to świetna forma rozrywki zarówno poprzez podziwianie rywalizacji sportowych, jak także poprzez uprawianie wybranej dyscypliny sportu. Tak naprawdę w dzisiejszych czasach marzeniem dużej ilości młodych ludzi, jest być wybitnym sportowcem, gdyż poprzez kilkanaście lat wytężonej pracy jest możliwość…

Artykuły: